Simpsonowie 20: W imię dziadka (14)

Simpsonowie 20: W imię dziadka (14)

(The Simpsons: In the Name of the Grandfather)

serial animowany USA 2008-2009   od 12 lat
W skrócie:Simpsonowie kupują nową wannę. Oddając się relaksowi, zapominają o dziadku. Homer chce zrobić coś, co uszczęśliwi staruszka. Rodzina jedzie do Irlandii, gdzie dziadek pragnie odwiedzić bar.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 18 grudnia
pojutrze
14:30 FOX Comedy
wtorek, 19 grudnia
za 3 dni
13:35 FOX Comedy

Opis

Simpsonowie to typowa amerykańska rodzina należąca do klasy średniej. Mieszkają w domu na przedmieściach Springfield. Nie mają dużo pieniędzy, za to wiele wspaniałych szans w życiu, które zawsze udaje im się zmarnować. Homer, pan domu, pracuje w elektrowni jądrowej. Lubi grać w kręgle, wędkować, przesiadywać na kanapie przed telewizorem i w knajpie z kolegami. Jest wiernym mężem Marge, zajmującej się dziećmi i przykładnej pani domu. Bierze ona udział w akcjach społecznych i słynie z pysznych ciasteczek. Ich dziesięcioletni syn Bart nie lubi szkoły. Jego hobby to jazda na deskorolce i robienie dowcipów. W przeciwieństwie do brata ośmioletnia Lisa ma zadatki na geniusza. Uwielbia grę na saksofonie, ale nie ma przyjaciół. Najspokojniejszym członkiem rodziny jest mała Maggie, przez większość czasu zajęta ssaniem smoczka.."Simpsonowie" to najdłużej nadawany serial animowany w historii, który zdobył dziesiątki nagród oraz tytuł najlepszego serialu telewizyjnego XX wieku, przyznany przez magazyn "Time".

W tym odcinku

Simpsonowie kupują nową wannę. Oddając się relaksowi zupełnie zapominają o dziadku. Homer zgadza się zrobić coś, by ponownie uszczęśliwi staruszka. Rodzina jedzie więc do Irlandii, gdzie dziadek Simpson pragnie odwiedzić bar, by wypić jedno ze swych ostatnich piw. Gdy Marge z dziećmi zwiedzają kraj, Homer i dziadek decydują się na zakup pubu. Szybko okazuje się, że moda na bary w Irlandii dawno już minęła.

Zobacz także