Simpsonowie 20: Przepis na katastrofę (15)

Simpsonowie 20: Przepis na katastrofę (15)

(The Simpsons: Wedding For Disaster)

serial animowany USA 2008-2009   od 12 lat
W skrócie:Pastor Lovejoy odkrywa, że niektóre z ceremonii, które odprawił, nie są ważne w świetle prawa. Należy do nich również ślub Homera i Marge. Simpsonowie postanawiają ponownie wziąć ślub.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 18 grudnia
pojutrze
14:55 FOX Comedy
wtorek, 19 grudnia
za 3 dni
14:05 FOX Comedy
sobota, 23 grudnia
za 7 dni
5:00 FOX Comedy

Opis

Simpsonowie to typowa amerykańska rodzina należąca do klasy średniej. Mieszkają w domu na przedmieściach Springfield. Nie mają dużo pieniędzy, za to wiele wspaniałych szans w życiu, które zawsze udaje im się zmarnować. Homer, pan domu, pracuje w elektrowni jądrowej. Lubi grać w kręgle, wędkować, przesiadywać na kanapie przed telewizorem i w knajpie z kolegami. Jest wiernym mężem Marge, zajmującej się dziećmi i przykładnej pani domu. Bierze ona udział w akcjach społecznych i słynie z pysznych ciasteczek. Ich dziesięcioletni syn Bart nie lubi szkoły. Jego hobby to jazda na deskorolce i robienie dowcipów. W przeciwieństwie do brata ośmioletnia Lisa ma zadatki na geniusza. Uwielbia grę na saksofonie, ale nie ma przyjaciół. Najspokojniejszym członkiem rodziny jest mała Maggie, przez większość czasu zajęta ssaniem smoczka.."Simpsonowie" to najdłużej nadawany serial animowany w historii, który zdobył dziesiątki nagród oraz tytuł najlepszego serialu telewizyjnego XX wieku, przyznany przez magazyn "Time".

W tym odcinku

Pastor Lovejoy odkrywa, że niektóre z ceremonii, które odprawił, nie są ważne w świetle prawa. Należy do nich również ślub Homera i Marge. Oznacza to, że Simpsonowie nie są oficjalnie małżeństwem. Postanawiają to zmienić i ponownie wziąć ślub. Marge wpada w szał przygotowań. Homer zaczyna żałować decyzji o ślubie.

Zobacz także