Simpsonowie 20: Maggie, gdzie jesteś? (13)

Simpsonowie 20: Maggie, gdzie jesteś? (13)

(The Simpsons: Gone Maggie Gone)

serial animowany USA 2008-2009   od 12 lat
W skrócie:Homer psuje swój gadżet do obserwacji zaćmienia słońca i zabiera ten, który należy do Marge. Ona traci wzrok. Homer oddaje Maggie do zakonu. Lisa w przebraniu zakonnicy próbuje ją odnaleźć.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 15 grudnia
jutro
14:55 FOX Comedy
sobota, 16 grudnia
pojutrze
17:35 FOX Comedy
poniedziałek, 18 grudnia
za 4 dni
14:05 FOX Comedy

Opis

Simpsonowie to typowa amerykańska rodzina należąca do klasy średniej. Mieszkają w domu na przedmieściach Springfield. Nie mają dużo pieniędzy, za to wiele wspaniałych szans w życiu, które zawsze udaje im się zmarnować. Homer, pan domu, pracuje w elektrowni jądrowej. Lubi grać w kręgle, wędkować, przesiadywać na kanapie przed telewizorem i w knajpie z kolegami. Jest wiernym mężem Marge, zajmującej się dziećmi i przykładnej pani domu. Bierze ona udział w akcjach społecznych i słynie z pysznych ciasteczek. Ich dziesięcioletni syn Bart nie lubi szkoły. Jego hobby to jazda na deskorolce i robienie dowcipów. W przeciwieństwie do brata ośmioletnia Lisa ma zadatki na geniusza. Uwielbia grę na saksofonie, ale nie ma przyjaciół. Najspokojniejszym członkiem rodziny jest mała Maggie, przez większość czasu zajęta ssaniem smoczka.."Simpsonowie" to najdłużej nadawany serial animowany w historii, który zdobył dziesiątki nagród oraz tytuł najlepszego serialu telewizyjnego XX wieku, przyznany przez magazyn "Time".

W tym odcinku

Mieszkańcy Springfield z niecierpliwością czekają na całkowite zaćmienie słońca. Homer psuje jednak swój gadżet do obserwacji zjawiska. Zabiera więc ten należący do Marge. Kobieta nie chce jednak przegapić zaćmienia i ogląda je bez żadnej ochrony, przez co traci wzrok. Korzystając z okazji Homer oddaje Maggie do zakonu. Lisa w przebraniu zakonnicy próbuje ją odnaleźć. W rozwiązaniu szeregu zagadek pomagają jej sprzedawca komiksów i dyrektor Skinner.

Zobacz także