Septagon (46)

Septagon (46)

serial kryminalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Żaneta Tymków, Aneta Rak, Marcin Malik, Michał Waleszczyński
W skrócie:Teresa podejrzewa, że jej córka i zięć mają poważne problemy finansowe. Choć oboje zapewniają, że wszystko jest w porządku, ona im nie wierzy. Zięć wychował się w patologicznej rodzinie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bohaterami programu są pracownicy biura detektywistycznego Septagon. Zdrady, intrygi, oszustwa, rodzinne tajemnice i nietypowe problemy w pracy to sytuacje, z jakimi stykają się każdego dnia.

W tym odcinku

Do Septagonu zgłasza się Teresa, która podejrzewa, że jej córka i zięć mają poważne problemy finansowe. Choć oboje zapewniają, że wszystko jest w porządku, ona im nie wierzy. Zięć wychował się w patologicznej rodzinie, a w przeszłości zadawał z nieciekawym towarzystwem, był karany za drobne przestępstwa i kradzieże. Teresa od początku uważała, że mężczyzna ten nie jest odpowiednim kandydatem na męża, ale córka się zakochała. Teściowa nie wierzy jednak w cudowną przemianę i chce, by detektywi sprawdzili Tomasza. Następnego dnia detektywi rozpoczynają obserwację zięcia klientki. Szybko odkrywają, że ukrywa on przed żoną, iż kilka miesięcy wcześniej stracił pracę.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także