Septagon (16)

Septagon (16)

serial kryminalny Polska 2018   od 12 lat
Występują:Żaneta Tymków, Aneta Rak, Marcin Malik, Michał Waleszczyński
W skrócie:Nastoletnia Natalia tafia do szpitala po połknięciu tabletek nasennych. Policja nie ma wątpliwości, że była to próba samobójcza. Załamany ojciec dziewczyny twierdzi, że ktoś ją do tego skłonił.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bohaterami programu są pracownicy biura detektywistycznego Septagon. Miłość, zdrady, intrygi, oszustwa, rodzinne tajemnice i nietypowe problemy w interesach lub w miejscu pracy to sytuacje, z jaki bohaterowie stykają się każdego dnia. Mimo licznych przeciwności starają się zawsze - często niekonwencjonalnymi metodami - pomóc swoim klientom.

W tym odcinku

Nastolatka imieniem Natalia tafia do szpitala po połknięciu tabletek nasennych. Jej stan jest ciężki, a policja nie ma wątpliwości, że była to próba samobójcza. Załamany ojciec dziewczyny nie wierzy jednak, że jego córka chciała odebrać sobie życie. Sądzi, że ktoś ją do tego namówił. Detektywom Septagonu, których wynajmuje, mówi, że jego zdaniem coś złego działo się prywatnym liceum, do którego dziewczyna uczęszczała. Niestety, dyrektor szkoły nie pozwala detektywom rozejrzeć się po placówce. Ci jednak się nie zniechęcają.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także