Sekrety sąsiadów (9)

Sekrety sąsiadów (9)

serial obyczajowy Polska 2014   od 12 lat
W skrócie:Julia jest samotna. Jej przyjaciółka Sandra namawia ją, by spróbowała poszukać sobie partnera za pośrednictwem portalu randkowego. Dziewczyna w ten sposób poznaje Michała.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zaskakujące historie, które dzieją w na pozór zwyczajnych domach. Sąsiedzi mieszkający tuż za ścianą nawet nie podejrzewają, co kryje się za fasadą pozorów. W programie przedstawione zostają wstrząsające opowieści o romansach, zdradach, kłótniach, przemocy i molestowaniu, a także chorobliwej zazdrości i dziwacznych obsesjach. Pełne napięcia historie prowadzą do zaskakującego finału i na zawsze zmieniają życie zwykłych ludzi.

W tym odcinku

Julia od dłuższego czasu jest samotna. Jej przyjaciółka Sandra namawia ją, by spróbowała poszukać sobie partnera za pośrednictwem portalu randkowego. Dziewczyna postanawia spróbować i w ten sposób poznaje Michała, z którym dobrze jej się rozmawia. Wkrótce okazuje się, że w rzeczywistości nawiązała kontakt z chłopakiem Sandry, Janem. Ich relacje stają się jednak coraz bliższe i oboje postanawiają nie mówić o niczym dziewczynie. Julia ma wyrzuty sumienia. Wkrótce jednak z zaskoczeniem stwierdza, że Sandrę odwiedza inny mężczyzna.

Zobacz także