Sekrety sąsiadów (80)

Sekrety sąsiadów (80)

serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
W skrócie:Laura i Jan przeprowadzili się do domu na wieś. Chcą założyć rodzinę z gromadką dzieci i wieść przyjemne życie. Niestety, najbliżsi sąsiedzi, Roman i Maria, nie dają im spokoju.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zaskakujące historie, które dzieją w na pozór zwyczajnych domach. Sąsiedzi mieszkający tuż za ścianą nawet nie podejrzewają, co kryje się za fasadą pozorów. W programie przedstawione zostają wstrząsające opowieści o romansach, zdradach, kłótniach, przemocy i molestowaniu, a także chorobliwej zazdrości i dziwacznych obsesjach. Pełne napięcia historie prowadzą do zaskakującego finału i na zawsze zmieniają życie zwykłych ludzi.

W tym odcinku

Laura i Jan przeprowadzili się do wymarzonego domu na wieś. Chcą założyć prawdziwą rodzinę z gromadką dzieci i wieść spokojne życie. Niestety, spokój na łonie natury pozostaje tylko marzeniem. Najbliżsi sąsiedzi, Roman i Maria robią wszystko, by uprzykrzyć im życie. Jan podejmuje kroki odwetowe. Jako pracownik urzędu skarbowego dowiaduje się przypadkiem, że Remigiusz, wieloletni pracownik Romana, był zatrudniony na czarno. Sąsiad musi zapłacić grzywnę i zaległe składki. Aby zdobyć pieniądze, Roman musiałby sprzedać gospodarstwo, w którym pracował jeszcze jego dziadek...

Zobacz także