Sekrety sąsiadów (8)

Sekrety sąsiadów (8)

serial obyczajowy Polska 2014   od 12 lat
W skrócie:Piotr i Alicja mają czteromiesięcznego synka, Tomka. Mężczyzna namawia żonę, by po urlopie macierzyńskim wróciła do pracy. Aby to było możliwe, małżeństwo musi znaleźć odpowiednią nianię.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zaskakujące historie, które dzieją w na pozór zwyczajnych domach. Sąsiedzi mieszkający tuż za ścianą nawet nie podejrzewają, co kryje się za fasadą pozorów. W programie przedstawione zostają wstrząsające opowieści o romansach, zdradach, kłótniach, przemocy i molestowaniu, a także chorobliwej zazdrości i dziwacznych obsesjach. Pełne napięcia historie prowadzą do zaskakującego finału i na zawsze zmieniają życie zwykłych ludzi.

W tym odcinku

Piotr i Alicja mają czteromiesięcznego synka, Tomka. Mężczyzna namawia żonę, by po urlopie macierzyńskim wróciła do pracy. Aby to było możliwe, małżeństwo musi znaleźć odpowiednią nianię. Wreszcie decydują się zatrudnić swoją sąsiadkę Annę. Niepokój Alicji budzą jednak warunki, w jakich kobieta żyje. Anna mieszka w domku kempingowym, a jej posesja pełna jest śmieci. Kobieta zaczyna też wątpić, czy sąsiadka zapewnia Tomkowi właściwą opiekę. Piotr nie podziela jej obaw, więc Alicja postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. Nie jest jednak przygotowana na to, co ją czeka.

Zobacz także