Sekrety sąsiadów (71)

Sekrety sąsiadów (71)

serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
W skrócie:37-letnia Eliza tylko raz w życiu była naprawdę zakochana. Miała wtedy 17 lat, a jej chłopak Emil zostawił ją bez słowa wyjaśnienia. Eliza nigdy nie przestała o tym myśleć.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zaskakujące historie, które dzieją w na pozór zwyczajnych domach. Sąsiedzi mieszkający tuż za ścianą nawet nie podejrzewają, co kryje się za fasadą pozorów. W programie przedstawione zostają wstrząsające opowieści o romansach, zdradach, kłótniach, przemocy i molestowaniu, a także chorobliwej zazdrości i dziwacznych obsesjach. Pełne napięcia historie prowadzą do zaskakującego finału i na zawsze zmieniają życie zwykłych ludzi.

W tym odcinku

37-letnia Eliza tylko raz w życiu była naprawdę zakochana. Miała wtedy 17 lat, a jej chłopak Emil zostawił ją bez słowa wyjaśnienia. Eliza nigdy nie przestała o tym myśleć. Jej matka Jadwiga bardzo się niepokoi panieńskim stanem córki. Bezskutecznie usiłuje znaleźć jej partnera. Nieoczekiwanie Eliza wpada pewnego dnia na Emila. Wracają jej młodzieńcze uczucia. Okazuje się jednak, że Emil jest już żonaty. Kobieta próbuje o nim zapomnieć. Wówczas dawny ukochany zjawia się u niej i prosi o rozmowę.

Zobacz także