Sekrety sąsiadów (6)

Sekrety sąsiadów (6)

serial obyczajowy Polska 2014   od 12 lat
W skrócie:Po powrocie z podróży poślubnej Anna wprowadza się do domu swego męża, Rafała. Jego sąsiedzi, Władek i Jagoda, opowiadają zaskoczonej kobiecie o byłej narzeczonej mężczyzny, Dorocie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zaskakujące historie, które dzieją w na pozór zwyczajnych domach. Sąsiedzi mieszkający tuż za ścianą nawet nie podejrzewają, co kryje się za fasadą pozorów. W programie przedstawione zostają wstrząsające opowieści o romansach, zdradach, kłótniach, przemocy i molestowaniu, a także chorobliwej zazdrości i dziwacznych obsesjach. Pełne napięcia historie prowadzą do zaskakującego finału i na zawsze zmieniają życie zwykłych ludzi.

W tym odcinku

Po powrocie z podróży poślubnej Anna wprowadza się do domu swego męża, bogatego przedsiębiorcy Rafała. Jego sąsiedzi, Władek i Jagoda, opowiadają zaskoczonej kobiecie o byłej narzeczonej mężczyzny, Dorocie. Rafał nigdy nie wspominał jej o kobiecie, co budzi niepokój Anny. Jeszcze bardziej zastanawiający jest fakt, że przed dwoma laty Dorota nagle zniknęła. Władek dzieli się z Anną swoimi wstrząsającymi podejrzeniami. Kobieta musi spróbować dowiedzieć się, o co naprawdę chodzi w tajemniczej sprawie.

Zobacz także