Sekrety sąsiadów (5)

Sekrety sąsiadów (5)

serial obyczajowy Polska 2014   od 12 lat
W skrócie:Adam i Marzena wychowują syna Eryka. Kobieta walczyła z depresją, a wychowaniem syna zajął się Adam. Teraz małżonkowie wracają do pracy, a do opieki nad Erykiem zatrudniają nianię.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zaskakujące historie, które dzieją w na pozór zwyczajnych domach. Sąsiedzi mieszkający tuż za ścianą nawet nie podejrzewają, co kryje się za fasadą pozorów. W programie przedstawione zostają wstrząsające opowieści o romansach, zdradach, kłótniach, przemocy i molestowaniu, a także chorobliwej zazdrości i dziwacznych obsesjach. Pełne napięcia historie prowadzą do zaskakującego finału i na zawsze zmieniają życie zwykłych ludzi.

W tym odcinku

Adam i Marzena Mądraszkowie wychowują syna Eryka. Ostatnie miesiące były dla ich rodziny trudne. Kobieta walczyła z depresją, a wszystkie obowiązki związane z opieką nad dzieckiem spadły na Adama. Teraz małżonkowie wracają do pracy, a do opieki nad Erykiem zatrudniają nianię. Zostaje nią Karolina, studentka psychologii. Małżeństwo udostępnia jej do mieszkania małą kawalerkę na piętrze. Dziewczyna czuje się w ich domu bardzo swobodnie i wyraźnie spoufala się z Adamem. Marzenę niepokoi jej zachowanie, lecz mąż nie podziela jej wątpliwości.

Zobacz także