Sekrety sąsiadów (4)

Sekrety sąsiadów (4)

serial obyczajowy Polska 2014   od 12 lat
W skrócie:W związek Grażyny i Bogusława wkradła się rutyna. Wszystko się zmienia, gdy w sąsiedztwie zamieszkuje młoda, atrakcyjna kobieta. Przyjaciółka Grażyny podsuwa jej niepokojące przypuszczenie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zaskakujące historie, które dzieją w na pozór zwyczajnych domach. Sąsiedzi mieszkający tuż za ścianą nawet nie podejrzewają, co kryje się za fasadą pozorów. W programie przedstawione zostają wstrząsające opowieści o romansach, zdradach, kłótniach, przemocy i molestowaniu, a także chorobliwej zazdrości i dziwacznych obsesjach. Pełne napięcia historie prowadzą do zaskakującego finału i na zawsze zmieniają życie zwykłych ludzi.

W tym odcinku

Grażyna i Bogusław są zgodnym małżeństwem z dwudziestoletnim stażem. W ich związek wkradła się jednak rutyna. Tymczasem w ich sąsiedztwie zamieszkuje młoda i atrakcyjna kobieta. Uwadze Grażyny nie uchodzi, że nową lokatorkę codziennie odwiedzają inni mężczyźni. Po rozmowie z przyjaciółką Zofią dochodzą do wniosku, że sąsiadka jest prostytutką. Nieoczekiwanie w małżeństwie Grażyny coś się zmienia. Bogusław na nowo staje się wobec żony uwodzicielski, co cieszy znużoną rutyną kobietę. Gdy mówi o tym Zofii, przyjaciółka wysuwa niepokojące przypuszczenie.

Zobacz także