Sekrety sąsiadów (38)

Sekrety sąsiadów (38)

serial obyczajowy Polska 2014   od 12 lat
W skrócie:Tomasz wyprowadza się wraz z matką na wieś. Zostają sąsiadami Anny i jej córki Anastazji. Nieśmiałemu chłopakowi nowa koleżanka bardzo się podoba. Wkrótce dziewczyna znika...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zaskakujące historie, które dzieją w na pozór zwyczajnych domach. Sąsiedzi mieszkający tuż za ścianą nawet nie podejrzewają, co kryje się za fasadą pozorów. W programie przedstawione zostają wstrząsające opowieści o romansach, zdradach, kłótniach, przemocy i molestowaniu, a także chorobliwej zazdrości i dziwacznych obsesjach. Pełne napięcia historie prowadzą do zaskakującego finału i na zawsze zmieniają życie zwykłych ludzi.

W tym odcinku

Tomasz został ugodzony nożem w swoim liceum. Po tym incydencie wyprowadza się z matką na wieś. Zostają sąsiadami Anny i jej córki Anastazji. Nieśmiałemu chłopakowi nowa koleżanka bardzo się podoba. Wkrótce po tym jak zawierają bliższą znajomość dziewczyna znika bez śladu. Anna jest przekonana, że córkę porwał jej były mąż. Obawia się, że mógł ją nawet zabić. Tomasz postanawia dojść prawdy i bronić matki Anastazji przed byłym mężem.

Zobacz także