Sekrety sąsiadów (28)

Sekrety sąsiadów (28)

serial obyczajowy Polska 2014   od 12 lat
W skrócie:Mirka mieszka sama. Pewnego dnia odwiedza ją matka. Kobieta nie daje córce spokoju, wciąż dopytując, czy jest z kimś związana. Wreszcie Mirka kłamie, że ma romans z sąsiadem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zaskakujące historie, które dzieją w na pozór zwyczajnych domach. Sąsiedzi mieszkający tuż za ścianą nawet nie podejrzewają, co kryje się za fasadą pozorów. W programie przedstawione zostają wstrząsające opowieści o romansach, zdradach, kłótniach, przemocy i molestowaniu, a także chorobliwej zazdrości i dziwacznych obsesjach. Pełne napięcia historie prowadzą do zaskakującego finału i na zawsze zmieniają życie zwykłych ludzi.

W tym odcinku

Młoda pielęgniarka Mirka mieszka sama w domku jednorodzinnym. Niespodziewanie odwiedza ją matka. Renata ma właśnie przerwę w pracy na uczelni i chce zostać u córki dłużej. Matka Mirki jest bardzo rozrywkową kobietą i często zmienia mężczyzn. Córka stanowi jej zupełne przeciwieństwo. Renata nie daje jej spokoju, wciąż dopytując, czy jest kimś związana. Wreszcie Mirka kłamie, że ma romans z żonatym sąsiadem. Matka postanawia zacząć działać, czym wywołuje serię nieporozumień.

Zobacz także