Sekrety sąsiadów (21)

Sekrety sąsiadów (21)

serial obyczajowy Polska 2014   od 12 lat
W skrócie:Ewa i Magda znają się od wielu lat i mieszkają w jednym domu. Pewnego dnia Magda ulega wypadkowi samochodowemu. Gdy wraca ze szpitala, obwinia o to zdarzenie współlokatorkę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zaskakujące historie, które dzieją w na pozór zwyczajnych domach. Sąsiedzi mieszkający tuż za ścianą nawet nie podejrzewają, co kryje się za fasadą pozorów. W programie przedstawione zostają wstrząsające opowieści o romansach, zdradach, kłótniach, przemocy i molestowaniu, a także chorobliwej zazdrości i dziwacznych obsesjach. Pełne napięcia historie prowadzą do zaskakującego finału i na zawsze zmieniają życie zwykłych ludzi.

W tym odcinku

Przyjaciółki Ewa i Magda znają się od wielu lat i mieszkają w jednym domu. przyjaźnią się od wielu lat. Pewnego dnia Magda ulega wypadkowi samochodowemu. Gdy wraca ze szpitala, atmosfera w domu przyjaciółek zagęszcza się. Magda obwinia współlokatorkę o swój wypadek. Przygnębiona Ewa poznaje tymczasem mężczyznę, który pomaga jej uporać się z trudną sytuacją. Również Magda przezwycięża kryzys dzięki znajomości, którą niedawno zawarła. Wkrótce okazuje się, że spotykają się z tym samym mężczyzną. Na dodatek w życiu Adama jest jeszcze jedna tajemnicza kobieta. Prawda o mężczyźnie okazuje się zaskakująca.

Zobacz także