Sekrety sąsiadów (20)

Sekrety sąsiadów (20)

serial obyczajowy Polska 2014   od 12 lat
W skrócie:Henryk i Krystyna mają syna Sebastiana, z którym dobrze się dogadują. Mężczyzna dużo podróżuje służbowo. Pewnego dnia Sebastian zauważa na ulicy ojca w towarzystwie młodej kobiety.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zaskakujące historie, które dzieją w na pozór zwyczajnych domach. Sąsiedzi mieszkający tuż za ścianą nawet nie podejrzewają, co kryje się za fasadą pozorów. W programie przedstawione zostają wstrząsające opowieści o romansach, zdradach, kłótniach, przemocy i molestowaniu, a także chorobliwej zazdrości i dziwacznych obsesjach. Pełne napięcia historie prowadzą do zaskakującego finału i na zawsze zmieniają życie zwykłych ludzi.

W tym odcinku

Henryk i Krystyna od dawna są małżeństwem i mają syna Sebastiana, z którym dobrze się dogadują. Mężczyzna dużo podróżuje służbowo. Jednak pewnego dnia Sebastian, idąc do kina z kolegami, zauważa na ulicy ojca, który miał w tym czasie być w Szczecinie. Na dodatek towarzyszy mu młoda kobieta. Zdruzgotany Sebastian opowiada o wszystkim matce, ta jednak nie dowierza synowi. Kiedy Henryk wraca do domu, Sebastian nie chce z nim rozmawiać. Krystyna udaje, że nic się nie dzieje, lecz próbuje dyskretnie wypytać męża. Jej odpowiedzi niepokoją go. Postanawia zbadać sprawę.

Zobacz także