Sekrety sąsiadów (16)

Sekrety sąsiadów (16)

serial obyczajowy Polska 2014   od 12 lat
W skrócie:Bezrobotna Agata mija przed domem sąsiada. Mężczyźnie upada teczka i wysypują się papiery. Kiedy odchodzi, dziewczyna znajduje na chodniku kupon totolotka. Los okazuje się wygrany.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zaskakujące historie, które dzieją w na pozór zwyczajnych domach. Sąsiedzi mieszkający tuż za ścianą nawet nie podejrzewają, co kryje się za fasadą pozorów. W programie przedstawione zostają wstrząsające opowieści o romansach, zdradach, kłótniach, przemocy i molestowaniu, a także chorobliwej zazdrości i dziwacznych obsesjach. Pełne napięcia historie prowadzą do zaskakującego finału i na zawsze zmieniają życie zwykłych ludzi.

W tym odcinku

Agata i Hubert mają problemy finansowe i nie mogą znaleźć stałej pracy. Zdesperowany chłopak zaczyna grać w totolotka. Pewnego dnia dziewczyna mija przed domem sąsiada, któremu przypadkiem upada teczka i wysypują się papiery. Kiedy mężczyzna odchodzi, Agata znajduje na chodniku kupon totolotka. Los okazuje się wygrany, dlatego wraz z Hubertem mają wątpliwości, czy nie powinni oddać kuponu sąsiadowi. Gdy ostatecznie postanawiają to zrobić, przekonują się, że mężczyzna jest ekscentrykiem.

Zobacz także