Sekrety sąsiadów (15)

Sekrety sąsiadów (15)

serial obyczajowy Polska 2014   od 12 lat
W skrócie:Studentka Magda przygotowuje się do egzaminu. Jej sąsiad, Tomasz, który uczy ją angielskiego, skrycie się w niej podkochuje. Dziewczyna niebawem zakochuje się w jego bracie bliźniaku.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zaskakujące historie, które dzieją w na pozór zwyczajnych domach. Sąsiedzi mieszkający tuż za ścianą nawet nie podejrzewają, co kryje się za fasadą pozorów. W programie przedstawione zostają wstrząsające opowieści o romansach, zdradach, kłótniach, przemocy i molestowaniu, a także chorobliwej zazdrości i dziwacznych obsesjach. Pełne napięcia historie prowadzą do zaskakującego finału i na zawsze zmieniają życie zwykłych ludzi.

W tym odcinku

Studentka Magda przygotowuje się do egzaminu. Jej sąsiad, Tomasz, który uczy ją angielskiego, skrycie się w niej podkochuje. Dziewczyna nie odwzajemnia jednak jego uczuć. Niebawem Magda poznaje Wojciecha, brata bliźniaka Tomasza. Zauroczona nim dziewczyna zaczyna go podrywać. Szczęśliwa para postanawia nie informować Tomasza o swoim uczuciu. Niebawem nauczyciel angielskiego zaczyna się dziwnie zachowywać. Przez drzwi mieszkania dziewczyna słyszy kłótnię braci, po której Wojtek przestaje się odzywać. Zaniepokojona Magda odkrywa zaskakującą prawdę.

Zobacz także