Sekrety sąsiadów (12)

Sekrety sąsiadów (12)

serial obyczajowy Polska 2014   od 12 lat
W skrócie:65-letnia aktorka Pola mieszka z wnukiem. Do sąsiedniego lokalu wprowadza się pielęgniarka Maria. Oferuje swoje usługi starszej pani. Pola podejrzewa jednak, że sąsiadka chce ją okraść.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zaskakujące historie, które dzieją w na pozór zwyczajnych domach. Sąsiedzi mieszkający tuż za ścianą nawet nie podejrzewają, co kryje się za fasadą pozorów. W programie przedstawione zostają wstrząsające opowieści o romansach, zdradach, kłótniach, przemocy i molestowaniu, a także chorobliwej zazdrości i dziwacznych obsesjach. Pełne napięcia historie prowadzą do zaskakującego finału i na zawsze zmieniają życie zwykłych ludzi.

W tym odcinku

65-letnia dawna aktorka Pola po przejściu zawału serca mieszka z wnukiem Oskarem. Do sąsiedniego lokalu wprowadza się młoda kobieta o imieniu Maria. Dziewczyna, która jest pielęgniarką, oferuje swoje usługi babci. Pola wątpi jednak w jej umiejętności. Podejrzewa, że sąsiadka planuje wykraść jej cenne diamenty. Tymczasem Oskar zakochuje się Marii i nie wierzy oskarżeniom babci. Pola postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i zastawia na dziewczynę pułapkę. Okazuje się, że Maria rzeczywiście nie jest tym, za kogo się podaje, ale prawda okazuje się zupełnie inna, niż przypuszczała starsza pani.

Zobacz także