Sekrety sąsiadów (11)

Sekrety sąsiadów (11)

serial obyczajowy Polska 2014   od 12 lat
W skrócie:Para emerytów zaprzyjaźnia się z dwojgiem młodych ludzi. Pewnego dnia słyszą dobiegające zza ściany odgłosy kłótni i walki. Sceny te się powtarzają. Sąsiedzi podejrzewają przemoc domową.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zaskakujące historie, które dzieją w na pozór zwyczajnych domach. Sąsiedzi mieszkający tuż za ścianą nawet nie podejrzewają, co kryje się za fasadą pozorów. W programie przedstawione zostają wstrząsające opowieści o romansach, zdradach, kłótniach, przemocy i molestowaniu, a także chorobliwej zazdrości i dziwacznych obsesjach. Pełne napięcia historie prowadzą do zaskakującego finału i na zawsze zmieniają życie zwykłych ludzi.

W tym odcinku

Para emerytów zaprzyjaźnia się z dwojgiem młodych ludzi, którzy zamieszkali obok. Gdy nowi znajomi postanawiają się pobrać, proszą sąsiadów na świadków. Wszystko układa się dobrze do czasu, gdy emerytów dobiegają pewnego dnia zza ściany odgłosy gwałtownej kłótni i walki. Takie sceny zaczynają się powtarzać. Sąsiedzi są przerażeni, gdy widzą zakrwawioną sąsiadkę uciekającą gdzieś z domu. Są przekonani, że jej mąż stosuje przemoc domową. Sprawa okazuje się jednak bardziej skomplikowana.

Zobacz także