Seal Team (22-ost.)

Seal Team (22-ost.)

7.1/10

(Seal Team: The Cost of Doing Business)

serial akcji USA 2017   od 12 lat
Występują:David Boreanaz, Jessica Paré, A.J. Buckley, Max Thieriot
Reżyseria:Benjamin Cavell
W skrócie:Jason oszukuje w sprawie zdrowia. Obawia się, że jeśli wyjawi prawdę, nie otrzyma zgody na udział w misji. Razem ze swoim oddziałem obmyśla plan pomszczenia śmierci członków jednostki Echo.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Członkowie grupy Seal, najbardziej elitarnego oddziału sił specjalnych w amerykańskiej marynarce wojennej, uczestniczą w misjach na całym świecie. Życie w ciągłym stresie i wojskowym rygorze ma ogromny wpływ na psychikę żołnierzy, ich życie prywatne oraz relacje z najbliższymi. Oddziałem dowodzi niezawodny Jason Hayes (David Boreanaz). W skład jego drużyny wchodzą m.in.: Ray Perry (Neil Brown Jr.) - prawa ręka szefa, borykająca się z wewnętrznymi demonami żołnierka, Sonny Quinn (A.J. Buckley), analityczka CIA, Clay Spenser (Max Thieriot), oraz Lisa Davis (Toni Trucks), odpowiedzialna za zaopatrzenie drużyny w potrzebny sprzęt przed każdą misją.

W tym odcinku

Jason składa fałszywe zeznania w sprawie swojego zdrowia. Obawia się bowiem, że jeśli wyjawi prawdę o dolegliwościach po przebytym wstrząśnieniu mózgu, nie otrzyma zgody na udział w misji. Razem ze swoim oddziałem obmyśla plan poszczenia śmierci członków jednostki Echo.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także