Seal Team (21)

Seal Team (21)

7.1/10

(Seal Team: The Graveyard of Empires)

serial akcji USA 2017   od 12 lat
Występują:David Boreanaz, Jessica Paré, A.J. Buckley, Max Thieriot
Reżyseria:Benjamin Cavell
W skrócie:Po katastrofie helikoptera komandosi SEALs kontynuują zadanie. Atakowani przez wrogów, stawiają czoło niespodziewanym przeciwnościom losu. Ranny Jason decyduje się wypełnić misję w pojedynkę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 23 lipca
za 4 dni
17:10 AXN Black
środa, 24 lipca
za 5 dni
6:15 AXN Black
środa, 24 lipca
za 5 dni
11:10 AXN Black
piątek, 26 lipca
za 7 dni
12:00 AXN

Opis

Członkowie grupy Seal, najbardziej elitarnego oddziału sił specjalnych w amerykańskiej marynarce wojennej, uczestniczą w misjach na całym świecie. Życie w ciągłym stresie i wojskowym rygorze ma ogromny wpływ na psychikę żołnierzy, ich życie prywatne oraz relacje z najbliższymi. Oddziałem dowodzi niezawodny Jason Hayes (David Boreanaz). W skład jego drużyny wchodzą m.in.: Ray Perry (Neil Brown Jr.) - prawa ręka szefa, borykająca się z wewnętrznymi demonami żołnierka, Sonny Quinn (A.J. Buckley), analityczka CIA, Clay Spenser (Max Thieriot), oraz Lisa Davis (Toni Trucks), odpowiedzialna za zaopatrzenie drużyny w potrzebny sprzęt przed każdą misją.

W tym odcinku

Po katastrofie helikoptera komandosi SEALs kontynuując zadanie, walczą o przetrwanie. Atakowani przez wrogów, stawiają czoła niespodziewanym przeciwnościom losu. Tymczasem ranny Jason decyduje się wypełnić misję w pojedynkę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także