Seal Team (12)

Seal Team (12)

7.1/10

(Seal Team: The Upside Down)

serial akcji USA 2017   od 12 lat
Występują:David Boreanaz, Jessica Paré, A.J. Buckley, Max Thieriot
Reżyseria:Benjamin Cavell, J. Michael Muro
W skrócie:Oddział Jasona otrzymuje rozkaz odbicia drona. Komandosi ignorują polecenie, by ratować Claya uprowadzonego przez terrorystów. Relacja Claya i Stelli zmierza w niespodziewanym kierunku.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 16 lipca
dziś
18:05 AXN Black
środa, 17 lipca
jutro
7:05 AXN Black
środa, 17 lipca
jutro
12:05 AXN Black
piątek, 19 lipca
za 3 dni
12:55 AXN

Opis

Członkowie grupy Seal, najbardziej elitarnego oddziału sił specjalnych w amerykańskiej marynarce wojennej, uczestniczą w misjach na całym świecie. Życie w ciągłym stresie i wojskowym rygorze ma ogromny wpływ na psychikę żołnierzy, ich życie prywatne oraz relacje z najbliższymi. Oddziałem dowodzi niezawodny Jason Hayes (David Boreanaz). W skład jego drużyny wchodzą m.in.: Ray Perry (Neil Brown Jr.) - prawa ręka szefa, borykająca się z wewnętrznymi demonami żołnierka, Sonny Quinn (A.J. Buckley), analityczka CIA, Clay Spenser (Max Thieriot), oraz Lisa Davis (Toni Trucks), odpowiedzialna za zaopatrzenie drużyny w potrzebny sprzęt przed każdą misją.

W tym odcinku

Oddział Jasona otrzymuje rozkaz odbicia unieruchomionego tajnego drona. Komandosi ignorują polecenie, by ratować Claya uprowadzonego przez brutalnych terrorystów. Tymczasem relacja Claya i Stelli zmierza w niespodziewanym kierunku.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także