Sablewska od stylu. Na okazje (2/12)

Sablewska od stylu. Na okazje (2/12)

program rozrywkowy Polska 2019   od 12 lat
W skrócie:W atelier Mai Sablewskiej zjawia się Marcin z Łodzi, stylista fryzur. Jego zwyczajowy strój to biały T-shirt. W garderobie Marcin ma niewiele rzeczy, część z nich jest w nieodpowiednim rozmiarze.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 15 października
dziś
14:40 TVN Style
sobota, 19 października
za 4 dni
10:15 TVN Style

Opis

Maja Sablewska zajmie się wizerunkiem Polaków, którzy potrzebują stylizacji na konkretną okazję. Nie da się ukryć, że chrzciny, urodziny, śluby czy choćby wizyty u rodziny wybranka i inne z pozoru nie tak ważne uroczystości wymagają nie lada starań w zakresie doboru kreacji i dodatków. Prowadząca programu wspiera kobiety i mężczyzn w tych szczególnych okolicznościach.

Tym razem w atelier Mai Sablewskiej publiczność zobaczy Marcina z Łodzi. Bohater odcinka ma dwadzieścia siedem lat i jest stylistą fryzur. Jego zwyczajowy strój to biały T-shirt. W garderobie Marcin ma niewiele rzeczy i co gorsza, część z nich jest w nieodpowiednim rozmiarze. Te ubrania pochodzą z czasów, kiedy mężczyzna ważył trzydzieści kilogramów mniej. Uczestnik programu chciałby, żeby Maja pomogła mu dobrać strój do pracy. Ikoną stylu jest dla Marcina Rafał Maślak.

Zobacz także