S.W.A.T. 2 (20)

S.W.A.T. 2 (20)

serial sensacyjny USA 2018   od 12 lat
Występują:Shemar Moore, Jay Harrington, Stephanie Sigman, Lina Esco
W skrócie:Policjanci usiłują namierzyć dystrybutora PCP. Trop prowadzi do mężczyzny, który przed laty wprowadził ten narkotyk na rynek. W sprawę szczególnie angażuje się Tan, który prosi o pomoc Bena Mosleya.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Daniel "Hondo" Harrelson, rodowity mieszkaniec Los Angeles i były komandos, jest dowódcą nowej jednostki policyjnej. Ze względu na głębokie poczucie przynależności do swojego rodzinnego miasta jest lojalny nie tylko wobec kolegów z policji, ale też zwykłych ludzi, którym służy. Dzięki swojemu nastawieniu udaje mu się doskonale kierować zespołem, a także utrzymywać pozytywne relacje z mieszkańcami miasta.

W tym odcinku

Odnotowano wzmożony handel narkotykiem PCP. Policja rozpoczyna operację, której celem jest namierzenie dystrybutora tej substancji. Trop prowadzi do mężczyzny, który przed laty wprowadził ten narkotyk na rynek. W sprawę szczególnie angażuje się Tan. O pomoc zwraca się do swojego mentora Bena Mosleya (Dominic Hoffman). Tymczasem Chris musi podjąć ważną decyzję związaną z Kirą i Ty'em, zaś Hond mierzy się z nowym obowiązkami domowymi.

Występują (pokaż wszystkich)