S.W.A.T. (2)

S.W.A.T. (2)

7.0/10

(S.W.A.T.: Cuchillo)

serial sensacyjny USA 2017   od 16 lat
Występują:Shemar Moore, Jay Harrington, Stephanie Sigman, Lina Esco
Reżyseria:Billy Gierhart
W skrócie:Podczas transportu z zakładu karnego do sądu ucieka grupa niebezpiecznych przestępców. Oddział Daniela Harrelsona otrzymuje zadanie ujęcia zbiegów. Współpracownicy poznają przeszłość Streeta.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Porucznik policji Daniel "Hondo" Harrelson (Shemar Moore) zostaje mianowany dowódcą elitarnej jednostki bojowej w Los Angeles. Jego pierwszą szkołą życia była ulica, dlatego stara się zachować lojalność zarówno wobec środowiska, w którym się wychował, jak i kolegów z pracy. Próbuje wpoić podwładnym swoją zasadę, zgodnie z którą najważniejsze są komunikacja i szacunek, zaś stosowanie przemocy traktuje jako ostateczność. Niestety, zdarzają się sytuacje kryzysowe, gdy od szybkiej reakcji zależy ludzkie życie. Wówczas zasada Harrelsona nie znajduje zastosowania. Remake popularnego serialu z lat 70. ubiegłego wieku.

W tym odcinku

Podczas transportu z zakładu karnego do sądu ucieka grupa wyjątkowo niebezpiecznych przestępców. Oddział Daniela "Hondo" Harrelsona otrzymuje zadanie ujęcia zbiegów. Tymczasem współpracownicy poznają owianą dotąd tajemnicą przeszłość Streeta.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także