S.W.A.T. (18)

S.W.A.T. (18)

7.0/10

(S.W.A.T.: Patrol)

serial sensacyjny USA 2017   od 12 lat
Występują:Shemar Moore, Jay Harrington, Stephanie Sigman, Lina Esco
Reżyseria:Norberto Barba
W skrócie:Oddział porucznika Harrelsona podejmuje kolejne interwencje. W trakcie jednej z akcji dochodzi do pozornie niegroźnego zdarzenia - Tan gubi swoją radiostację. Musi negocjować jej zwrot ze znalazcą.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Porucznik policji Daniel "Hondo" Harrelson (Shemar Moore) zostaje mianowany dowódcą elitarnej jednostki bojowej w Los Angeles. Jego pierwszą szkołą życia była ulica, dlatego stara się zachować lojalność zarówno wobec środowiska, w którym się wychował, jak i kolegów z pracy. Próbuje wpoić podwładnym swoją zasadę, zgodnie z którą najważniejsze są komunikacja i szacunek, zaś stosowanie przemocy traktuje jako ostateczność. Niestety, zdarzają się sytuacje kryzysowe, gdy od szybkiej reakcji zależy ludzkie życie. Wówczas zasada Harrelsona nie znajduje zastosowania. Remake popularnego serialu z lat 70. ubiegłego wieku.

W tym odcinku

Elitarny oddział bojowy, kierowany przez porucznika policji Daniela "Hondo" Harrelsona, raz w miesiącu pełni służbę na ulicach tętniącego życiem Los Angeles. Funkcjonariusze podejmują kolejne interwencje. W trakcie jednej z akcji dochodzi do pozornie niegroźnego zdarzenia - Tan gubi swoją radiostację. Teraz stróż prawa musi negocjować jej zwrot ze znalazcą.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)