#SUPERMODELKA - PLUS SIZE (9)

#SUPERMODELKA - PLUS SIZE (9)

program rozrywkowy Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Uczestniczki wezmą udział w kursie aktorstwa z Mateuszem Banasiukiem. Zostaną też pogodynkami pod kierunkiem Marka Horczyczaka. Ostatni odcinek przed finałem zakończy pokaz nowej kolekcji Ewy Minge.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W programie królować będzie niedoceniony do tej pory rozmiar plus size. Twórcy udowadniają, że kobiecego piękna nie da się zmierzyć centymetrem, a numer 42 i większy też może być bardzo atrakcyjny. Przepustkę do kariery w modelingu otrzymają kobiety o pełnych kształtach. W ostatnich latach branża modowa na świecie przechodzi przełom i wiele marek otwiera się na duże rozmiary. Program ma wyłonić pierwszą polską "Supermodelkę plus size". Pomogą w tym cztery osobowości ze świata mody: projektantka Ewa Minge, fotograf Emil Biliński, najsłynniejsza polska modelka plus size Ewa Zakrzewska i model Rafał Maślak. Wsparciem dla uczestniczek będzie znana blogerka - Macademian Girl. Show ma 10 odcinków.

Uczestniczki wezmą udział w kursie aktorstwa z jedną z czołowych polskich gwiazd ekranu - Mateuszem Banasiukiem. Wcielą się w kultowe role filmowe w sesji przygotowanej przez Martę Wojtal i zostaną pogodynkami pod kierunkiem Marka Horczyczaka. Zadania pozornie przyjemne okażą się nie lada wyzwaniem. Ostatni odcinek przed finałem zakończy pokaz mody najnowszej kolekcji Ewy Minge, po którym ocenione zostaną efekty pracy kandydatek. To zadanie zdecyduje o tym, które uczestniczki dostaną się do finałowej trójki.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także