SOS. Ekipy w akcji (54)

SOS. Ekipy w akcji (54)

serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Funkcjonariusze odpowiadają na wezwanie kobiety, która podejrzewa, że zastała w swoim domu włamywacza. Inni policjanci wyjaśniają sprawę osiedlowego wandala, który przebija opony samochodów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Paradokumentalny serial interwencyjny ukazujący kulisy pracy najważniejszych służb czuwających nad naszym bezpieczeństwem. Wszystkie sytuacje przedstawione na ekranie oparte są na udokumentowanych, realnych zdarzeniach. Bohaterowie serialu to czynni zawodowo policjanci, strażacy, lekarze i ratownicy medyczni. W każdym odcinku otrzymują konkretne zlecenie z Centrum Powiadamiania Ratunkowego 112. Reagują na groźne wypadki, pożary, porachunki sąsiadów, napady, czy wymuszenia. Na miejscu zdarzenia muszą zmierzyć się z zaskakującymi sytuacjami, poradzić sobie z presją czasu i niecodziennymi zwrotami akcji. Stawką ich pracy jest ludzkie życie i bezpieczeństwo osób wplątanych w niecodzienne zdarzenia. W każdym odcinku serialu widzowie będą mieli okazję zobaczyć trzy interwencje - dwie policyjne i jedną ratowniczą.

W tym odcinku

Funkcjonariusze reagują na wezwanie kobiety, która podejrzewa, że zastała w swoim domu włamywacza. Inni policjanci wyjaśniają sprawę wandala, który przebija opony samochodów zaparkowanych na jednym ze stołecznych osiedli. Ratownicy medyczni udzielają pomocy nieprzytomnemu 15-latkowi. Jego kolega nie chce powiedzieć, skąd wzięły się obrażenia u chłopaka. W sprawę włącza się policja. Na jaw wychodzi nieodpowiedzialne zachowanie nastolatków. Okazuje się, że konieczna będzie także interwencja strażaków.