SOS. Ekipy w akcji (53)

SOS. Ekipy w akcji (53)

serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Policjanci reagują w sprawie kłótni o dziecko, do której doszło między dziadkami a matką. Patrol przyjeżdża na wezwanie bramkarza nocnego klubu, który widział, jak pijany klient wsiada za kierownicę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Paradokumentalny serial interwencyjny ukazujący kulisy pracy najważniejszych służb czuwających nad naszym bezpieczeństwem. Wszystkie sytuacje przedstawione na ekranie oparte są na udokumentowanych, realnych zdarzeniach. Bohaterowie serialu to czynni zawodowo policjanci, strażacy, lekarze i ratownicy medyczni. W każdym odcinku otrzymują konkretne zlecenie z Centrum Powiadamiania Ratunkowego 112. Reagują na groźne wypadki, pożary, porachunki sąsiadów, napady, czy wymuszenia. Na miejscu zdarzenia muszą zmierzyć się z zaskakującymi sytuacjami, poradzić sobie z presją czasu i niecodziennymi zwrotami akcji. Stawką ich pracy jest ludzkie życie i bezpieczeństwo osób wplątanych w niecodzienne zdarzenia. W każdym odcinku serialu widzowie będą mieli okazję zobaczyć trzy interwencje - dwie policyjne i jedną ratowniczą.

W tym odcinku

Policjanci reagują w sprawie kłótni o dziecko, do której doszło między dziadkami a matką pozbawioną praw rodzicielskich. Inny patrol przyjeżdża na wezwanie bramkarza nocnego klubu, który widział, jak pijany klient wsiada za kierownicę. Na numer 112 dzwoni mężczyzna, który skręcił nogę i nie może się ruszyć. Okazuje się, że sprawa ma drugie dno - jego 14-letni syn, który był na weekend pozostawiony bez opieki dorosłych, zaginął. Gdy chłopiec się znajduje, ratownicy medyczni są zmuszeni walczyć o jego życie.