SOS. Ekipy w akcji (48)

SOS. Ekipy w akcji (48)

serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Pewna młoda dziewczyna traci przytomność. Incydent prowadzi ratowników medycznych do odkrycia tajemnicy osiedlowej zielarki. Tymczasem policjanci reaguje na awanturę byłych małżonków.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Paradokumentalny serial interwencyjny ukazujący kulisy pracy najważniejszych służb czuwających nad naszym bezpieczeństwem. Wszystkie sytuacje przedstawione na ekranie oparte są na udokumentowanych, realnych zdarzeniach. Bohaterowie serialu to czynni zawodowo policjanci, strażacy, lekarze i ratownicy medyczni. W każdym odcinku otrzymują konkretne zlecenie z Centrum Powiadamiania Ratunkowego 112. Reagują na groźne wypadki, pożary, porachunki sąsiadów, napady, czy wymuszenia. Na miejscu zdarzenia muszą zmierzyć się z zaskakującymi sytuacjami, poradzić sobie z presją czasu i niecodziennymi zwrotami akcji. Stawką ich pracy jest ludzkie życie i bezpieczeństwo osób wplątanych w niecodzienne zdarzenia. W każdym odcinku serialu widzowie będą mieli okazję zobaczyć trzy interwencje - dwie policyjne i jedną ratowniczą.

W tym odcinku

Pewna młoda dziewczyna traci przytomność. Incydent prowadzi ratowników medycznych do odkrycia tajemnicy osiedlowej zielarki. Tymczasem policjanci reaguje na awanturę byłych małżonków, którzy kłócą się o opiekę nad ich 12-letnim synem. Kobieta oskarża ojca chłopca o próbę jego porwania. Inni funkcjonariusze przyjeżdżają na wezwanie mężczyzny, który widział przez okno biegnącą lasem nagą dziewczynę. Sprawdzając dziwne zgłoszenie, odkrywają wstrząsającą tajemnicę mieszkańców domu na obrzeżach Warszawy.

Zobacz także