Rozwód 2 (5/8)

Rozwód 2 (5/8)

(Divorce 2)

serial komediowy USA 2018   od 12 lat
Występują:Sarah Jessica Parker, Thomas Haden Church, Charlie Kilgore, Molly Shannon
W skrócie:Frances odkrywa, że w życiu Roberta pojawiła się nowa kobieta. Diane i Dallas mają zdobyć więcej informacji na temat nieznajomej. Muszą z tym zdążyć przed imprezą z okazji trzynastych urodziny Lili.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W którymś momencie Frances (Sarah Jessica Parker) pojęła, że jej małżeństwo z Robertem (Thomas Haden Church) nie ma przed sobą żadnej przyszłości. Mimo wszystko ich rozstanie nie było łatwe, a para przez długi czas szukała porozumienia. W końcu papiery rozwodowe zostały podpisane. Od tego czasu każde z byłych małżonków próbuje na nowo poukładać swoje życie. Drugi sezon słodko-gorzkiego serialu komediowego z Sarah Jessicą Parker, laureatką czterech Złotych Globów, w roli głównej. Aktorce na ekranie towarzyszą m.in. nominowany do Oscara Thomas Haden Church oraz dwukrotna kandydatka do Emmy Molly Shannon.

W tym odcinku

Frances odkrywa, że w życiu Roberta pojawiła się nowa kobieta. Na jej prośbę Diane i Dallas mają zdobyć więcej informacji na temat nieznajomej. Muszą z tym zdążyć przed imprezą z okazji trzynastych urodziny Lili.

Występują (pokaż wszystkich)