Różowe lata siedemdziesiąte 3: Jackie Bags Hyde (8)

Różowe lata siedemdziesiąte

sezon 3 odc. 8: Jackie Bags Hyde

(That '70s Show: Jackie Bags Hyde)

serial komediowy USA 2000-2001
Występują:Topher Grace, Mila Kunis, Ashton Kutcher, Danny Masterson
Reżyseria:David Trainer
W skrócie:W dniu weterana Red spogląda z góry na swego sąsiada Boba, który nie walczył w Wietnamie. Hyde nie wykazuje żadnego zainteresowania Jackie, więc ona postanawia wzbudzić w nim zazdrość.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Trzeci sezon kultowego serialu komediowego ukazującego losy grupy nastolatków dorastających w USA w latach 70. To parodia czasów, w których królowali hippisi, w zabawny sposób ukazująca charakterystyczne elementy ówczesnego życia społecznego. Paczka przyjaciół z Point Place w stanie Wisconsin spotyka się w piwnicy Formanów, gdzie palą trawkę, popijają piwo i odbywają niezapomniane rozmowy. Na czele grupy stoi Eric Forman (Topher Grace) stale usiłujący wyrwać spod troskliwej opieki swej matki, Kitty (Debra Jo Rupp), z powodu której ojciec, Red (Kurtwood Smith), uważa go za zupełnego nieudacznika. Jego dziewczyną jest mieszkająca w sąsiedztwie Donna Pinciotti (Laura Prepon). Do paczki należą również przystojny, choć niezbyt inteligentny (Michael Kelso) i jego dziewczyna Jackie Burkhart (Mila Kunis), miłośnik spiskowej teorii dziejów, wyluzowany Steven Hyde (Danny Masterson) oraz zafascynowany amerykańską kulturą uczeń z wymiany, Fez (Wilmer Valderrama).

W tym odcinku

W dniu weterana Red spogląda z góry na swego sąsiada Boba, który nie walczył w Wietnamie. Hyde nie wykazuje żadnego zainteresowania Jackie, dziewczyna postanawia więc wzbudzić w nim zazdrość umawiając się z przystojnym Chipem. Zamiast Hyde'a zazdrośni robią się Kelso i Fez.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)