Różowe lata 70. 7 (22)

Różowe lata 70. 7 (22)

(That '70s Show 7: 2000 Light Years from Home)

serial komediowy USA 2004-2005   od 12 lat
Występują:Topher Grace, Mila Kunis, Ashton Kutcher, Danny Masterson
Reżyseria:David Trainer
W skrócie:Eric musi zarobić pieniądze na studia, ponieważ Red spożytkował swoje oszczędności na sklep z tłumikami. Nastolatek konsultuje się ze szkolnym doradcą, by zwiększyć swoje szanse na zdobycie funduszy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W siódmej serii przyjaciół z Point Place w stanie Wisconsin czekają ważne wybory. Eric Forman (Topher Grace), jego ukochana Donna Pinciotti (Laura Prepon), przystojny, choć niezbyt inteligentny (Michael Kelso) rywalizujący z wyluzowanym Stevenem Hyde'em (Danny Masterson) o względy (Mila Kunis) i Fez (Wilmer Valderrama), uczeń z wymiany, powoli wchodzą w dorosłość. Wciąż jednak nie brakuje im szalonych pomysłów i chęci do imprezowania.

W tym odcinku

Eric musi samodzielnie zarobić pieniądze na studia, ponieważ Red spożytkował całe swoje oszczędności na sklep z tłumikami. Nastolatek konsultuje się ze szkolnym doradcą, by zwiększyć swoje szanse na zdobycie potrzebnych pieniędzy. Eric dochodzi do wniosku, że proponowany przez doradcę pomysł na zarobek mógłby nie spodobać się jego rodzinie. Kelso chce porzucić Angie. Dziewczyna jednak pierwsza z nim zrywa i wyjeżdża do Milwaukee.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)