Różowe lata 70. 7 (20)

Różowe lata 70. 7 (20)

(That '70s Show 7: Gimme Shelter)

serial komediowy USA 2004-2005   od 12 lat
Występują:Topher Grace, Mila Kunis, Ashton Kutcher, Danny Masterson
Reżyseria:David Trainer
W skrócie:Jackie zostaje absolwentką liceum. Eric dochodzi do wniosku, że jako jedyny z paczki nie wie, co chce zrobić ze swoim życiem. Zaczyna zastanawiać się nad różnymi ścieżkami kariery.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 27 stycznia
za 9 dni
12:20 FOX Comedy

Opis

W siódmej serii przyjaciół z Point Place w stanie Wisconsin czekają ważne wybory. Eric Forman (Topher Grace), jego ukochana Donna Pinciotti (Laura Prepon), przystojny, choć niezbyt inteligentny (Michael Kelso) rywalizujący z wyluzowanym Stevenem Hyde'em (Danny Masterson) o względy (Mila Kunis) i Fez (Wilmer Valderrama), uczeń z wymiany, powoli wchodzą w dorosłość. Wciąż jednak nie brakuje im szalonych pomysłów i chęci do imprezowania.

W tym odcinku

Jackie zostaje absolwentką liceum. Eric dochodzi do wniosku, że jako jedyny z paczki nie wie jeszcze, co chce zrobić ze swoim życiem. Zaczyna zastanawiać się nad różnymi ścieżkami kariery. Uczestniczy między innymi w szkoleniu dla kręgarzy. Wkrótce jednak porzuca ten pomysł, gdy robi krzywdę osobie, na której próbuje poćwiczyć własne umiejętności. Tymczasem Kelso i Fez znajdują doskonałe mieszkanie. Pojawiają się jednak pewne problemy z jego wynajęciem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także