Różowe lata 70. 7 (14)

Różowe lata 70. 7 (14)

(That '70s Show 7: Street Fighting Man)

serial komediowy USA 2004-2005   od 12 lat
Występują:Topher Grace, Mila Kunis, Ashton Kutcher, Danny Masterson
Reżyseria:David Trainer
W skrócie:Donna otrzymuje wejściówki na mecz Green Bay Packers. Hyde, Kelso i Fez chcą dostać się na stadion, mając tylko dwa bilety. Jackie zamierza sprawić, by Hyde zatęsknił za związkiem z nią.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 17 grudnia
za 7 dni
12:00 FOX Comedy

Opis

W siódmej serii przyjaciół z Point Place w stanie Wisconsin czekają ważne wybory. Eric Forman (Topher Grace), jego ukochana Donna Pinciotti (Laura Prepon), przystojny, choć niezbyt inteligentny (Michael Kelso) rywalizujący z wyluzowanym Stevenem Hyde'em (Danny Masterson) o względy (Mila Kunis) i Fez (Wilmer Valderrama), uczeń z wymiany, powoli wchodzą w dorosłość. Wciąż jednak nie brakuje im szalonych pomysłów i chęci do imprezowania.

W tym odcinku

Donna otrzymuje wejściówki na mecz Green Bay Packers. Hyde, Kelso i Fez próbują wymyślić, jak dostać się na stadion, mając tylko dwa bilety. Jackie stara się sprawić, by Hyde zatęsknił za związkiem z nią. Tymczasem Eric naraża się kibicom Packersów, bo przychodzi na mecz w koszulce Chicago Bears. Redowi również nie podoba się ubiór syna. Nastolatek wdaje się w bójkę, dzięki czemu ojciec wreszcie zaczyna być z niego dumny.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także