Różowe lata 70. 6 (25)

Różowe lata 70. 6 (25)

(That '70s Show 6: The Seeker)

serial komediowy USA 2003-2004   od 12 lat
Występują:Topher Grace, Mila Kunis, Ashton Kutcher, Danny Masterson
Reżyseria:David Trainer
W skrócie:Donna mówi Hyde'owi o uczuciach związanych z tym, że Eric nie pojawił się na ślubie. Nieumyślnie powoduje wypadek Hyde'a, wskutek czego chłopak trafia do szpitala. Trafiają tam na Kitty.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W szóstej serii przyjaciół z Point Place w stanie Wisconsin czekają ważne wybory. Eric Forman (Topher Grace), jego ukochana Donna Pinciotti (Laura Prepon), przystojny, choć niezbyt inteligentny (Michael Kelso) rywalizujący z wyluzowanym Stevenem Hyde'em (Danny Masterson) o względy (Mila Kunis) i Fez (Wilmer Valderrama), uczeń z wymiany, powoli wchodzą w dorosłość. Wciąż jednak nie brakuje im szalonych pomysłów i chęci do imprezowania.

W tym odcinku

Donna opowiada Hyde'owi o swoich uczuciach związanych z tym, że Eric nie pojawił się na ślubie. Nieumyślnie powoduje wypadek Hyde'a, wskutek czego chłopak trafia do szpitala. Trafiają tam na Kitty, która ma akurat swój dyżur. Pielęgniarka znajduje w dokumentach Hyde'a dane obcego mężczyzny. Nastolatek jest zdziwiony, że jego ojcem jest ktoś inny, niż przypuszczał. Tymczasem Eric odwiedza Donnę, by wyjaśnić jej powód swojego zniknięcia.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)