Różowe lata 70. 6 (21)

Różowe lata 70. 6 (21)

(That '70s Show 6: 5:15)

serial komediowy USA 2003-2004   od 12 lat
Występują:Topher Grace, Mila Kunis, Ashton Kutcher, Danny Masterson
Reżyseria:David Trainer
W skrócie:Donna towarzyszy Mitchowi na weselu brata. Chłopak mówi wszystkim, że jest jego narzeczoną. Wyzywa też Erica na pojedynek. Fez chce zaimponować nowo poznanej dziewczynie. Wmawia jej, że jest bogaczem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W szóstej serii przyjaciół z Point Place w stanie Wisconsin czekają ważne wybory. Eric Forman (Topher Grace), jego ukochana Donna Pinciotti (Laura Prepon), przystojny, choć niezbyt inteligentny (Michael Kelso) rywalizujący z wyluzowanym Stevenem Hyde'em (Danny Masterson) o względy (Mila Kunis) i Fez (Wilmer Valderrama), uczeń z wymiany, powoli wchodzą w dorosłość. Wciąż jednak nie brakuje im szalonych pomysłów i chęci do imprezowania.

W tym odcinku

Donna towarzyszy Mitchowi na weselu jego brata. Chłopak mówi wszystkim, że jest ona jego narzeczoną i wyzywa Erica na pojedynek. Fez chce zaimponować nowo poznanej dziewczynie. Wmawia jej, że jest bogaczem. Kelso i Brooke biorą udział w zajęciach dla rodziców, które prowadzi Kitty, natomiast Red próbuje dowiedzieć się, kto kradnie sygnał z zainstalowanej przez niego kablówki.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)