Rozmowy w toku: Karmię dziecko pokrzywami!

Rozmowy w toku

Karmię dziecko pokrzywami!

talk-show   od 12 lat
W skrócie:Dziś rozmowy z osobami, które postanowiły żyć w zgodzie z naturą. Kasia i Artur właśnie przeprowadzają się z dwójką dzieci do ekologicznej wioski. Patrycja jest weganką i jej dzieci także.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zwyczajni ludzie zwierzają się Ewie Drzyzdze i telewidzom ze swoich radości i smutków. W programie poruszane są trudne i kontrowersyjne tematy. Prowadząca rozmawia ze swoimi gośćmi i publicznością o rodzinie, pracy, miłości, zdrowiu czy parapsychologii. Podpowiada jak np. wyjść z kryzysu małżeńskiego, czy zażegnać konflikt między rodzicami a dziećmi. W kolejnych wydaniach pojawiały się także osoby z nietypowymi problemami m.in. zakupoholicy czy kobiety obdarzone bujnym biustem. Ewa Drzyzga próbuje także dotrzeć do ludzi, którzy chcą z nią porozmawiać, ale z różnych przyczyn nie mogą przyjechać do studia. Ponadto w każdym odcinku na widowni zasiadają eksperci z różnych dziedzin, najczęściej psychologowie i seksuolodzy, którzy analizują trudne sytuacje i udzielają porad bohaterom programu. W ciągu dziesięciu lat istnienia "Rozmów w toku" na antenie widzowie poznali historie ponad 15 tysięcy osób. Wśród zaproszonych znalazły się m.in. Waris Dirie - obrzezana Somalijka, autorka książki "Kwiat pustyni" oraz Isabelle Caro, twarz francuskiej kampanii przeciwko modelkom anorektyczkom.

Bohaterami wydania są osoby, które postanowiły żyć w zgodzie z naturą. Kasia i Artur właśnie przeprowadzają się razem z dwójką dzieci do ekologicznej wioski. Renata chce chronić swoje pociechy przed złem współczesnego świata. Jej środkiem zaradczym okazało się zamieszkanie w ekoosadzie. Patrycja jest weganką i na takiej diecie wychowuje też swoje dzieci. Nie lubi, gdy ktoś wtrąca się w jej decyzje.

Twórcy (pokaż wszystkich)