Rozmowy w toku: Jak pozbyć się obwisłych fałd po odchudzaniu?

Rozmowy w toku

Jak pozbyć się obwisłych fałd po odchudzaniu?

talk-show   od 12 lat
W skrócie:Kiedy były otyłe nie podejrzewały, że kiedy schudną kilkadziesiąt kilogramów, będą musiały walczyć z obwisłą skórą. Opowiedzą w studiu, jak bardzo komplikuje to ich życie

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zwyczajni ludzie zwierzają się Ewie Drzyzdze i telewidzom ze swoich radości i smutków. W programie poruszane są trudne i kontrowersyjne tematy. Prowadząca i zaproszeni eksperci pomagają rozwiązywać konflikty rodzinne. Podpowiadają np. jak wyjść z impasu małżeńskiego, czy tego między rodzicami a dziećmi. Ewa Drzyzga próbuje także dotrzeć do ludzi, którzy chcą z nią porozmawiać, ale z różnych przyczyn nie mogą przyjechać do studia.

Kobiety, które przyjęły dziś zaproszenie do programy Ewy Drzyzgi, były kiedyś otyłe i marzyły o szczupłej sylwetce. Nie podejrzewały, że kiedy schudną kilkadziesiąt kilogramów, będą musiały walczyć z obwisłą skórą. Opowiedzą w studiu, jak bardzo komplikuje im ona życie i co robią, by się jej pozbyć. Bożenka wstydzi się fałd na brzuchu. Od trzech lat mąż nie widział jej nagiej. Ania schudła 80 kg. Przez zwisającą skórę nie jest w stanie wykonywać najprostszych codziennych czynności. 27-letnia Mariola twierdzi, że po diecie ma obwisły brzuch jak sześćdziesięciolatka.

Twórcy (pokaż wszystkich)