Rozmowy w toku: Dlaczego nastolatki kochają Justina Biebera?

Rozmowy w toku

Dlaczego nastolatki kochają Justina Biebera?

talk-show Polska 2013   od 12 lat
W skrócie:Dyskusja Ewy Drzyzgi z gośćmi wyjaśnia fenomen popularności Justina Biebera wśród nastolatków. Oskar uważa, że idol pomaga mu być dobrym człowiekiem, a jego piosenki prowadzą go przez życie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zwyczajni ludzie zwierzają się Ewie Drzyzdze i telewidzom ze swoich radości i smutków. W programie poruszane są trudne i kontrowersyjne tematy. Prowadząca rozmawia ze swoimi gośćmi i publicznością o rodzinie, pracy, miłości, zdrowiu czy parapsychologii. Podpowiada jak np. wyjść z kryzysu małżeńskiego, czy zażegnać konflikt między rodzicami a dziećmi. W kolejnych wydaniach pojawiały się także osoby z nietypowymi problemami m.in. zakupoholicy czy kobiety obdarzone bujnym biustem. Ewa Drzyzga próbuje także dotrzeć do ludzi, którzy chcą z nią porozmawiać, ale z różnych przyczyn nie mogą przyjechać do studia. Ponadto w każdym odcinku na widowni zasiadają eksperci z różnych dziedzin, najczęściej psychologowie i seksuolodzy, którzy analizują trudne sytuacje i udzielają porad bohaterom programu. W ciągu dziesięciu lat istnienia "Rozmów w toku" na antenie widzowie poznali historie ponad 15 tysięcy osób. Wśród zaproszonych znalazły się m.in. Waris Dirie - obrzezana Somalijka, autorka książki "Kwiat pustyni" oraz Isabelle Caro, twarz francuskiej kampanii przeciwko modelkom anorektyczkom.

Dyskusja Ewy Drzyzgi z gośćmi ma wyjaśnić fenomen popularności Justina Biebera wśród nastolatków. Oskar uważa, że idol pomaga mu być dobrym człowiekiem, a jego piosenki prowadzą go przez życie. Daniel nazywa siebie "gliwickim Justinem Bieberem" i przyznaje, że upodabnia się do niego głównie po to, żeby podobać się dziewczynom. Tomek nie miał zamiaru zostawać wielbicielem nastoletniego Kanadyjczyka. Zmieniła to dziewczyna. Wraz z rosnącą popularnością Tomka stała się zazdrosna.

Twórcy (pokaż wszystkich)