Rozmowy w toku: Czy moje 15-letnie dziecko uprawia już seks?

Rozmowy w toku

Czy moje 15-letnie dziecko uprawia już seks?

talk-show   od 12 lat
W skrócie:Jak dyskutować z nastolatkami na temat seksu i antykoncepcji? Monika znalazła w portfelu 14-letniej córki pigułki antykoncepcyjne. Nie wie czy córka jest jeszcze dziewicą.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zwyczajni ludzie zwierzają się Ewie Drzyzdze i telewidzom ze swoich radości i smutków. W programie poruszane są trudne i kontrowersyjne tematy. Prowadząca rozmawia ze swoimi gośćmi i publicznością o rodzinie, pracy, miłości, zdrowiu czy parapsychologii. Podpowiada jak np. wyjść z kryzysu małżeńskiego, czy zażegnać konflikt między rodzicami a dziećmi. W kolejnych wydaniach pojawiały się także osoby z nietypowymi problemami m.in. zakupoholicy czy kobiety obdarzone bujnym biustem. Ewa Drzyzga próbuje także dotrzeć do ludzi, którzy chcą z nią porozmawiać, ale z różnych przyczyn nie mogą przyjechać do studia. Ponadto w każdym odcinku na widowni zasiadają eksperci z różnych dziedzin, najczęściej psychologowie i seksuolodzy, którzy analizują trudne sytuacje i udzielają porad bohaterom programu. W ciągu dziesięciu lat istnienia "Rozmów w toku" na antenie widzowie poznali historie ponad 15 tysięcy osób. Wśród zaproszonych znalazły się m.in. Waris Dirie - obrzezana Somalijka, autorka książki "Kwiat pustyni" oraz Isabelle Caro, twarz francuskiej kampanii przeciwko modelkom anorektyczkom.

Tym razem dowiemy się, jak dyskutować z nastolatkami na temat seksu i antykoncepcji. W programie Ewy Drzyzgi gości Beata, która odkryła, że jej siedemnastoletnia córka wymieniała się rozbieranymi zdjęciami ze swoim kuzynem. Nie potrafiła zapytać dziecka, co się właściwie dzieje. Monika znalazła w portfelu czternastoletniej córki pigułki antykoncepcyjne. Od tej pory dręczy ją pytanie, czy dziewczyna jest jeszcze dziewicą.

Twórcy (pokaż wszystkich)