Rozmowy w toku: Blondynki kontra reszta świata

Rozmowy w toku

Blondynki kontra reszta świata

talk-show   od 12 lat
W skrócie:Dziś rozmowy o kobietach blond. Jowita uważa blondynki za materialistki, które przez seks chcą zapewnić sobie majętne życie. Iwona dwa razy była zdradzona. Jej rywalkami były blondynki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zwyczajni ludzie zwierzają się Ewie Drzyzdze i telewidzom ze swoich radości i smutków. W programie poruszane są trudne i kontrowersyjne tematy. Prowadząca rozmawia ze swoimi gośćmi i publicznością o rodzinie, pracy, miłości, zdrowiu czy parapsychologii. Podpowiada jak np. wyjść z kryzysu małżeńskiego, czy zażegnać konflikt między rodzicami a dziećmi. W kolejnych wydaniach pojawiały się także osoby z nietypowymi problemami m.in. zakupoholicy czy kobiety obdarzone bujnym biustem. Ewa Drzyzga próbuje także dotrzeć do ludzi, którzy chcą z nią porozmawiać, ale z różnych przyczyn nie mogą przyjechać do studia. Ponadto w każdym odcinku na widowni zasiadają eksperci z różnych dziedzin, najczęściej psychologowie i seksuolodzy, którzy analizują trudne sytuacje i udzielają porad bohaterom programu. W ciągu dziesięciu lat istnienia "Rozmów w toku" na antenie widzowie poznali historie ponad 15 tysięcy osób. Wśród zaproszonych znalazły się m.in. Waris Dirie - obrzezana Somalijka, autorka książki "Kwiat pustyni" oraz Isabelle Caro, twarz francuskiej kampanii przeciwko modelkom anorektyczkom.

Bohaterkami dzisiejszego wydania programu Ewy Drzyzgi są jasnowłose kobiety. Jowita szczerze nienawidzi blondynek. Jej zdaniem są naiwnymi materialistkami, które poprzez seks chcą zapewnić sobie majętne życie. Iwona dwa razy była zdradzona. Jej rywalkami okazały się blondynki. Uważa, że ten kolor włosów powinien być zakazany za to, jak wpływa na mężczyzn.

Twórcy (pokaż wszystkich)