Rozgrzeszenie (3)

Rozgrzeszenie (3)

(Frikjent)

serial kryminalny Norwegia 2015
Występują:Nicolai Cleve Broch, Lena Endre, Anne Marit Jacobsen, Ellen Dorrit Petersen
W skrócie:Eva przedkładając dobro miasta i pracowników firmy nad swoją niechęć do Aksela, rezygnuje z zarządzania Solar Techem. Okazuje się, że jej syn Lars także postanawia odejść z pracy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Na terenie Lifjord, niewielkiego miasteczka w Norwegii, działa firma Solar Tech, w której zatrudniona jest większość mieszkańców. Przedsiębiorstwo boryka się z problemami i grozi jej bankructwo. William Hansteen (Ingar Helge Gimle), mąż Evy (Lena Endre), zajmujący się zarządzaniem firmą, postanawia nie dopuścić do zamknięcia Solar Techu. Dzwoni do Aksela Nielsena vel Borgena (Nicolai Cleve Broch), uznanego biznesmena i prosi go o pomoc. Mężczyzna niechętnie zgadza się opuścić Azję i powrócić do swojego rodzinnego miasta. Eva jest zszokowana jego widokiem. Aksel przed 20 laty był podejrzany o zabicie jej córki, ale ostatecznie został uniewinniony dzięki alibi, które zapewniła mu Tonje Sandvik (Synnove Macody Lund). Minęło jednak wiele czasu i tylko młody biznesmen może uratować podupadającą firmę.

W tym odcinku

Eva przedkładając dobro miasta i pracowników firmy nad swoją niechęć do Aksela, rezygnuje z zarządzania Solar Techem. Jej syn Lars także postanawia odejść z pracy. Te decyzje doprowadzają do konfliktu w rodzinie. Dodatkowo, napiętą sytuację potęguje Aksel, który proponuje Larsowi, aby zajął stanowisko po matce. Niechęć mieszkańców i pracowników do młodego biznesmena nadal nie maleje. Tymczasem pomiędzy Akselem i Tonje odżywają dawne uczucia.

Występują (pokaż wszystkich)