Rozdarte serca (83-ost.)

(Paramparça)

serial obyczajowy Turcja 2014   od 12 lat
Występują:Nurgül Yesilçay, Erkan Petekkaya, Ebru Özkan, Nursel Köse
W skrócie:Hazal nie potrafi zaakceptować swojej niepełnosprawności. Pogrąża się w depresji. O swoje nieszczęście obwinia Cansu, która również cierpi z poczucia winy. Dilara znajduje specjalistę w USA.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Mieszkająca w ubogiej dzielnicy Stambułu Gülseren (Nurgül Yesilçay) i żyjąca w pięknej willi nad Bosforem Dilara (Ebru Özkan) rodzą córki w tym samym czasie w jednej klinice. Ich nazwiska różnią się tylko jedną literą. Roztargnione pielęgniarki zamieniają noworodki. Piętnaście lat później prawda przypadkowo wychodzi na jaw...

W tym odcinku

Hazal nie potrafi zaakceptować swojej niepełnosprawności. Pogrąża się w depresji. O swoje nieszczęście obwinia Cansu, która również cierpi z poczucia winy. Dilara znajduje specjalistę w USA, jednak stan psychiczny Hazal nie pozwala na podjęcie leczenia za granicą. Ozan otrzymuje informacje o Muge. Wieczorem pojawia się w barze, gdzie ma spotkać się z dziewczyną. Okazuje się jednak, że padł ofiarą spisku. Zostaje aresztowany pod zarzutem handlu narkotykami. W warsztacie Engina pojawia się ojciec Nuray. Po dość gwałtownej kłótni mężczyzna strzela do Özkana. Na prośbę Hazal, Gülseren spędza noc w rezydencji. Pech sprawia, że nad ranem do domu wraca Dilara. Pielęgniarka Hazal niedokładnie zaciąga hamulec w wózku pacjentki. Dziewczyna wpada do Bosforu. W tym samym czasie w rezydencji Gürpnarów wybucha bomba.

Występują (pokaż wszystkich)