Rozdarte serca (82/83)

Rozdarte serca (82/83)

(Paramparça)

serial obyczajowy Turcja 2014   od 12 lat
Występują:Nurgül Yesilçay, Erkan Petekkaya, Ebru Özkan, Nursel Köse
W skrócie:Cansu stara się przeprosić Hazal za niesłuszne oskarżenia. Niestety, jej działania są bezskuteczne. Derya postanawia sprzedać lokal. Swoją decyzję motywuje trudną sytuacją rodzinną.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Mieszkająca w ubogiej dzielnicy Stambułu Gülseren (Nurgül Yesilçay) i żyjąca w pięknej willi nad Bosforem Dilara (Ebru Özkan) rodzą córki w tym samym czasie w jednej klinice. Ich nazwiska różnią się tylko jedną literą. Roztargnione pielęgniarki zamieniają noworodki. Piętnaście lat później prawda przypadkowo wychodzi na jaw...

W tym odcinku

Cansu stara się przeprosić Hazal za niesłuszne oskarżenia. Niestety, jej działania są bezskuteczne. Derya postanawia sprzedać lokal. Swoją decyzję motywuje trudną sytuacją rodzinną. Hazal rozpoczyna rehabilitację. W tym samym czasie Nuray odwiedza Cansu i przedstawia jej braciszka. Cihan i Yildirim chcą to wykorzystać w sprawie. Adwokat udaje się do Keriman, jednak Candan, uprzedza ich ruch i przenosi dziewczynę w zupełnie inne miejsce. Wkrótce prawniczka otrzymuje niepokojący telefon. Dilara zostaje poinformowana o złym stanie zdrowia jej matki i niezwłocznej podróży do Ameryki. Hazal wraca do domu. Opieka domowników sprawia, że kobieta czuje się zagubiona.

Występują (pokaż wszystkich)