Rosyjski Projekt Lady (10)

Rosyjski Projekt Lady (10)

reality show Rosja 2017   od 16 lat
W skrócie:Kolejny tydzień w Szkole Dam zaczyna się od wizyty pięknych tancerek i lekcji samby. Między uczestniczkami coraz rzadziej wybuchają konflikty, a dziewczęta stają się bardziej otwarte i mniej zawistne.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Drugi sezon rosyjskiej odsłony brytyjskiego programu rozrywkowego. Uczestnikami są młode dziewczyny, które charakteryzują się wulgarnym sposobem życia. Ich celem jest nauczyć się dobrych manier i wdrożyć je do swojego życia.

Kolejny tydzień w Szkole Dam zaczyna się od wizyty pięknych tancerek i lekcji samby. Między uczestniczkami coraz rzadziej wybuchają konflikty, a dziewczęta stają się bardziej otwarte i mniej zawistne. Rozmowy z panią psycholog przynoszą efekty. Uczennice staną jednak przed najtrudniejszym zadaniem w programie. Będzie nim próba naprawienia relacji z najważniejszymi kobietami w ich życiu, czyli matkami. Nie zabraknie poruszających i szczerych wyznań, łez i obietnic lepszego postępowania zarówno matek jak i córek. Tydzień zakończy tradycyjnie trudne i wzruszające pożegnanie jednej z dziewcząt, która opuści program.

Zobacz także