Rodzinny interes: Zaręczynowy pierścionek (28)

Rodzinny interes: Zaręczynowy pierścionek (28)

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Marek Krupski, Ireneusz Dydliński, Katarzyna Taracińska-Badura, Marta Zgutczyńska
W skrócie:W salonie 'Bella Ella' pojawia się Zuzanna, której zginął pierścionek zaręczynowy. Kobieta oskarża fryzjerki o jego kradzież. Dla załagodzenia sytuacji Ela postanawia zwrócić byłej klientce pieniądze.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Wojtek (Marek Krupski) i Ryszard (Ireneusz Dydliński) są przyjaciółmi z dzieciństwa, którzy wychowali się w domu dziecka. Po latach postanowili otworzyć biznes - warsztat samochodowy. Pracuje tu niezawodny duet mechaników - młody Dawid (Patryk Janas) i doświadczony Bronek (Roman Szczeblewski). W sprawy firmy zaangażowana jest też tajemnicza i przebiegła księgowa Viola (Magdalena Modra-Krupska). Do warsztatu nierzadko wpada celebryta Dariusz Witter (Dariusz Kordek), który skrywa pewną tajemnicę. Żony właścicieli warsztatu Ela (Katarzyna Taracińska-Badura) i Jola (Marta Zgutczyńska) wspólnie prowadzą mały, ale cieszący się renomą salon fryzjerski "Bella Ella". Oba zakłady mieszczą się w bliskim sąsiedztwie, przy ulicy Słonecznej.

W tym odcinku

W salonie "Bella Ella" pojawia się Zuzanna, której zginął pierścionek zaręczynowy. Kobieta oskarża fryzjerki o jego kradzież. Mimo ich zapewnień o niewinności, Zuzanna nadal je podejrzewa. Dla załagodzenia sytuacji Ela postanawia zwrócić byłej klientce pieniądze. Tymczasem Rysiek z nieznanych przyczyn rozpoczyna współpracę z gangsterami.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także