Rodzinny interes: Superfura (29)

Rodzinny interes: Superfura (29)

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Marek Krupski, Ireneusz Dydliński, Katarzyna Taracińska-Badura, Marta Zgutczyńska
W skrócie:Dawid marzy o przejażdżce jednym z naprawianych samochodów. Chce spełnić swoje największe marzenie. Mimo, że Ryszard i Wojtek nie wyrażają zgody, chłopak postanawia "pożyczyć" auto.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Wojtek (Marek Krupski) i Ryszard (Ireneusz Dydliński) są przyjaciółmi z dzieciństwa, którzy wychowali się w domu dziecka. Po latach postanowili otworzyć biznes - warsztat samochodowy. Pracuje tu niezawodny duet mechaników - młody Dawid (Patryk Janas) i doświadczony Bronek (Roman Szczeblewski). W sprawy firmy zaangażowana jest też tajemnicza i przebiegła księgowa Viola (Magdalena Modra-Krupska). Do warsztatu nierzadko wpada celebryta Dariusz Witter (Dariusz Kordek), który skrywa pewną tajemnicę. Żony właścicieli warsztatu Ela (Katarzyna Taracińska-Badura) i Jola (Marta Zgutczyńska) wspólnie prowadzą mały, ale cieszący się renomą salon fryzjerski "Bella Ella". Oba zakłady mieszczą się w bliskim sąsiedztwie, przy ulicy Słonecznej.

W tym odcinku

Dawid (Patryk Janas) marzy o przejażdżce jednym z naprawianych samochodów. Chce spełnić swoje największe marzenie. Mimo, że Ryszard (Ireneusz Dydliński) i Wojtek (Marek Krupski) nie wyrażają zgody, chłopak postanawia 'pożyczyć' auto. Sebastian (Jost Sołtysiewicz) stara się zaaranżować spotkanie z Mirellą.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także