Rodzinny interes: Rozstania (45)

Rodzinny interes: Rozstania (45)

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Marek Krupski, Ireneusz Dydliński, Katarzyna Taracińska-Badura, Marta Zgutczyńska
Reżyseria:Eugeniusz Pankov
W skrócie:Fryzjerki są zaskoczone, że ośmioletnim Antkiem nikt się nie opiekuje. Postanawiają zająć się chłopcem do czasu, aż powrócą jego opiekunowie. Bronek i Dawid dostają zlecenie poza warsztatem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Wojtek (Marek Krupski) i Ryszard (Ireneusz Dydliński) są przyjaciółmi z dzieciństwa, którzy wychowali się w domu dziecka. Po latach postanowili otworzyć biznes - warsztat samochodowy. Pracuje tu niezawodny duet mechaników - młody Dawid (Patryk Janas) i doświadczony Bronek (Roman Szczeblewski). W sprawy firmy zaangażowana jest też tajemnicza i przebiegła księgowa Viola (Magdalena Modra-Krupska). Do warsztatu nierzadko wpada celebryta Dariusz Witter (Dariusz Kordek), który skrywa pewną tajemnicę. Żony właścicieli warsztatu Ela (Katarzyna Taracińska-Badura) i Jola (Marta Zgutczyńska) wspólnie prowadzą mały, ale cieszący się renomą salon fryzjerski "Bella Ella". Oba zakłady mieszczą się w bliskim sąsiedztwie, przy ulicy Słonecznej.

W tym odcinku

Do salonu "Bella Ella" przychodzi 8-letni Antek. Fryzjerki, zaskoczone tym, że chłopcem nikt się nie opiekuje, postanawiają się nim zająć, dopóki nie pojawią się jego rodzice. Tych jednak nie będzie łatwo sprowadzić. Bronek i Dawid dostają zlecenie poza warsztatem. Nie spodziewają się, że dostaną się w sam środek gry prowadzonej przez klienta i jego żonę. Dawid stara się o znajomość z Mirellą, ale dziewczyna nie wie, czy chce spotykać się z młodym mechanikiem. Viola postanawia zaangażować się w sprawę i przeprowadzić z Mirellą poważną rozmowę o miłości.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)